Навчальний тиждень у Вапнярському ліцеї №2 розпочався незвично.

14 травня о 11:25 | Кадук Т. В. | no comments

у Вапнярському ліцеї №2

10 травня о 11:32 | Кадук Т. В. | no comments

8 травня 2024 р. виповнилося 79 років з дня закінчення Другої світової війни в Європі.

Вже втретє ми відзначаємо цю річницю під час нової великої війни в Європі — російської війни проти України. Тому сьогодні учні 11 класу не змогли не схилити голови у пам’ять про загиблих воїнів-захисників нашої громади.

Слава українським героям двадцятого століття, які захистили світ від нацизму!

Слава українським героям двадцять першого століття, які захищають світ від рашизму!

8 травня о 16:36 | Кадук Т. В. | no comments

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Таким чином ми приєднуємося до європейської традиції розуміння цієї дати. Учні 9 класу нашого ліцею поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни с.Колоденки. Ми пам'ятаємо мільйони життів, які були втрачені у цій страшній війні, і віддаємо данину поваги всім, хто боровся з нацизмом.

8 травня о 15:30 | Кадук Т. В. | no comments

Сьогодні на базі Вапнярського ліцею №2,було проведено благодійний забіг у рамках соціального проєкту " Знову біжимо заради перемоги", на якому проводився збір коштів на придбання Мавіка для підрозділу захисника України, нашого колишнього учня Олега Рудого.
Участь прийняли більше 150 учасників, які показали спритність та витривалість. Переможці нагороджені грамотами та медалями.
Завдяки проведеному заходу було зібрано 3526 грн, які будуть передані нашому захиснику.
Біжимо! Допомагаємо! Волонтеримо заради Перемоги

7 травня о 15:42 | Кадук Т. В. | no comments

Сьогодні вранці завершилася наша подорож до міста, яке зачаровує.Учні 9 класу, під керівництвом класного керівника Іщенко Л.С. та вчителя математики Пелехатої Т.В., за фінансової підтримки своїх батьків, ЗСУ і Бога змогли насолодитися красою міста з особливою атмосферою- Львовом.Це місто кави, місто тисячі левів, місто шоколаду, терас і пристрасного танго.

3 травня о 19:49 | Кадук Т. В. | no comments

Третій етап заходів у рамках тижня" Цивільного захисту", відбувся сьогодні 02.05.24р.,в якому брали участь 8-11 класи.

1 травня о 20:34 | Кадук Т. В. | no comments

Сьогодні у Вапнярському ліцеї № 2 розпочався тиждень «Цивільного захисту»

30 квітня о 14:26 | Кадук Т. В. | no comments

38 років тому сталась найбільша техногенна катастрофа ХХ століття.

26 квітня о 14:52 | Кадук Т. В. | no comments

Всесвітній тиждень імунізації - 21-27 квітня.

25 квітня о 14:48 | Кадук Т. В. | no comments

В Вінницькій області згідно листа ДУ ВОЦКПХ МОЗ України від 05.04.24р №1096, за ініціативою ВООЗ в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній тиждень імунізації, який має на меті привернути увагу до колективних дій, необхідних для захисту людей від інфекційних хвороб, яким можна запобігти за допомогою вакцинації. Також щороку в Європейському регіоні ВООЗ відзначається Європейський тиждень імунізації (ЄТІ), спрямований на просування вакцинації як ключового інструменту профілактики захворювань і збереження життів

24 квітня о 15:05 | Кадук Т. В. | no comments

Адміністратор (E-schools)

7 березня о 13:15 | Кадук Т. В. | no comments

Про самооцінювання напрямів: педагогічна діяльність та оцінювання здобувачів освіти
Доповідач Нестеренко А.В.

6 березня о 18:10 | Кадук Т. В. | no comments

Знати свої права та дотримуватись визначених законодавством обов'язків – це те, до чого ми закликаємо та навчаємо кожну дитину, аби в майбутньому вони стали частиною свідомого громадянського суспільства.

1 березня о 09:30 | Кадук Т. В. | no comments

26 лютого-10 років спротиву окупації Криму. Ця пам'ятна дата встановлена Указом Президента України 26.02.2020 року задля вшанування героїзму і мужності громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АРК і м. Севастополя, у відстоюванні територіальної цілісності України.

29 лютого о 10:27 | Кадук Т. В. | no comments

22 лютого наші юні спортсмени та спортсмени продовжили брати участь у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч запаливши глядачів драйвовим черлідингом та феєричним футзалом. На заході були присутні гості, заступник голови Тульчинської районної військової адміністрації Сергій Чепернатий та заступник селищного голови Вапнярської селищної ради Володимир Василенко.

29 лютого о 09:39 | Кадук Т. В. | no comments

до Дня народження української письменниці

27 лютого о 10:31 | Кадук Т. В. | no comments

Учні 5-6 класів
Вчитель Кушнір Лариса Петрівна

21 лютого о 21:20 | Кадук Т. В. | no comments

"Зігріємо кожного" - це не слова, а конкретна справа, до якої долучилися учні 9-го та 11-го класів. Вони виготовляли окопні свічки, щоб теплом зігріти наших бійців.

21 лютого о 17:05 | Кадук Т. В. | no comments