Атестація педагогічних працівників

Безп’ятчук Алла Василівна

01.01.1970

34 роки, 7 місяців

відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

спеціаліст першої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Вчитель початкових класів)

Бондарчук Оксана Вікторівна

28.04.1972

32 роки, 7 місяців

старший учитель (присвоїти) / спеціаліст вищої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Українська мова і література)

Бородіна Олена Петрівна

16.04.1986

Образотворче мистецтво

атестується вперше

спеціаліст першої категорії (присвоїти) / Відповідність займаній посаді (Образотворче мистецтво)

Вдовиченко Валентина Анатоліївна

31 рік, 8 місяців

Гавриленко Оксана Дмитрівна

18.09.1968

35 років, 7 місяців

старший учитель (підтвердити) / спеціаліст вищої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Вчитель початкових класів)

Гаврилюк Лідія Степанівна

04.07.1946

Вчитель

57 років, 7 місяців

відповідає займаній посаді, відповідає кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»

спеціаліст першої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Вчитель)

Гах Вікторія Олександрівна

05.03.1989

Початкові класи

12 років, 7 місяців

відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

спеціаліст першої категорії (присвоїти) / Відповідність займаній посаді (Початкові класи)

Дробіт Людмила Олександрівна

26.02.1976

28 років, 7 місяців

відповідає займаній посаді, відповідає кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «учитель-методист», встановлено  «14 тарифний розряд»

учитель-методист (підтвердити) / спеціаліст вищої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Українська мова і література)

Кондратюк Юрій Анатолійович

13.04.1991

7 років, 3 місяці

відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст» та педагогічне звання «немає», встановлено  «11 тарифний розряд»

Відповідність займаній посаді (Англійська мова) / 11 тарифний розряд (встановленно)

Мандриш Олена Іванівна

18.05.1974

асиcтент вчителя

9 років, 8 місяців

атестується вперше

Відповідність займаній посаді (асиcтент вчителя) / 12 тарифний розряд (встановленно)

Мороз Оксана Юріївна

19.02.1975

Бібліотекар

23 роки, 10 місяців

відповідає займаній посаді, відповідає кваліфікаційній категорії «спеціаліст», підтверджено «11 тарифний розряд»

Відповідність займаній посаді (Бібліотекар) / 11 тарифний розряд (відповідає)

Мороз Оксана Юріївна

19.02.1975

вихователь ГПД

23 роки, 10 місяців

відповідає займаній посаді, відповідає кваліфікаційній категорії «спеціаліст», встановлено  «11 тарифний розряд»

Відповідність займаній посаді (вихователь ГПД) / 11 тарифний розряд (встановленно)

Мотрук Галина Миколаївна

27.03.1964

37 років, 7 місяців

Рогозовська Надія Устимівна

24.03.1959

Зарубіжна література

43 роки, 7 місяців

відповідає займаній посаді, відповідає кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель», встановлено  «14 тарифний розряд»

старший учитель (підтвердити) / спеціаліст вищої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Зарубіжна література)

Скрипник Ірина Ігорівна

27.08.1991

9 років, 4 місяці

спеціаліст першої категорії (присвоїти) / Відповідність займаній посаді (Англійська мова)

Троценко Альона Олександрівна

21.11.1990

12 років, 7 місяців

спеціаліст вищої категорії (присвоїти) / Відповідність займаній посаді (Хімія)

Хімій Сергій Олександрович

26.02.1970

Трудове навчання

34 роки, 7 місяців

спеціаліст першої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Трудове навчання)

Додаток до наказу

від 19.12.2023 № 191

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Педагогічний стаж

Результат попередньої атестації

Посада / категорія / звання / тариф, на які атестується

Нестеренко Аліна Василівна

26.07.1976

заступник директора з навчально-виховної роботи

25 років, 7 місяців

відповідає займаній посаді

Відповідність займаній посаді (заступник директора з навчально-виховної роботи) /

Нестеренко Аліна Василівна

26.07.1976

25 років, 7 місяців

відповідає займаній посаді, відповідає кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «старший учитель»

учитель-методист (присвоїти) / спеціаліст вищої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Математика)

Пелехата Тетяна Володимирівна

24.07.1983

17 років, 7 місяців

відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

старший учитель (присвоїти) / спеціаліст вищої категорії (підтвердження відповідності) / Відповідність займаній посаді (Математика)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.